חיפוש בפורום ביליארד וסנוקר

ליגת חובבים בסנוקר - סבב שלישי (ינואר 2015) - הליגה הסתיימה

תחרויות » סנוקר » ליגות חובבנים
- משחקי ליגה הנוכחית נערכים על שולחנות של 12 פיט עם עשרה כדורים אדומים
- משך כל סבב ליגה הוא בין 3-4 חודשים ובקצב של משחק בשבוע
- הליגות מתקיימות בשיטת הבתים, כך שבשלב ראשון מובטח לכל שחקן לשחק מול כל חברי הבית עד לסיום טבלת הבית
- מיקום המשחקים נקבע ע"י כל זוג שחקנים, בתיאום מראש לפני המפגש
- הליגות נושאות פרסים כספיים וגביעים למנצחים
תקנון כללי

תוצאות:

משחק גמר הליגה בין אייל מאורר ושרון מזרחי נקבע ליום שבת, 9.5.15 בשעה 13:00, מועדון הגולד נ בול, שולחן 1. 
תוצאות משחק הגמר: שרון מזרחי 1-3 אייל מאורר

משחק על מקומות 3/4 בין בן ורד ויניר כלף נקבע ליום ראשון, 3.5.15 בשעה 19:00, מועדון הגולד נ בול, שולחן 1.
תוצאות משחק מקומות 3/4:
יניר כלף 0-3 בן ורד


כולם מוזמנים להגיע ולצפות!

 

בית יום שלישי
מקום ניקוד 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 שחקן  
  8 3 - - 3 2 3 3 1 1 0   מוני צוק 1
2 12 3 - - 3 3 3 3 1 1   3 בן ורד 2
4 10 3 - - 1 3 3 2 0   3 3 אייל מאורר 3
1 14 3 - - 3 2 3 3   3 3 3 דודי אסולין 4
  8 3 - - 3 0 3   0 3 2 0 חיים ארוסי 5
  2 0 - - 3 0   0 2 0 0 2 שי בצון 6
3 12 3 - - 3   3 3 3 0 2 3 רועי סומך 7
  2 0 - -   1 2 0 0 3 1 0 רומן זינגר 8
  - - -   - - - - - - - - משה באשי 9
  - -   - - - - - - - - - שלומי באשי 10
  4   - - 3 1 3 0 1 0 0 0 מיכאל ווייס 11
ניצחון = 2 נקודות
בית יום שני
מקום ניקוד 9 8 7 6 5 4 3 2 1 שחקן  
3 10 3 - 1 3 1 3 3 3   נתי עטיה 1
  4 0 - 2 2 0 3 3   1 ניר שרוני 2
  0 0 - 0 0 0 0   0 0 אבי מיקל 3
  6 0 - 0 3 3   3 2 1 אבי אלעזר 4
2 10 3 - 2 3   2 3 3 3 שרון מזרחי 5
  4 2 - 2   2 0 3 3 0 גדי ברהום 6
1 14 3 -   3 3 3 3 3 3 בוריס גרבר 7
  - -   - - - - - - - משה כהן 8
4 8   - 1 3 1 3 3 3 2 יניר כלף 9
ניצחון = 2 נקודות
 
טבלת ברייקים
נגד שלב ברייק שחקן
אייל מאורר גמר 36 שרון מזרחי
יניר כלף בתים 31 שרון מזרחי
דודי אסולין רבע גמר 29 יניר כלף
גדי ברהום בתים 29 יניר כלף
בן ורד רבע גמר 26 נתי עטיה
משה כהן בתים 24 ניר שרוני
אבי מיקל בתים 24 ניר שרוני
בוריס גרבר בתים 24 גדי ברהום
משה כהן בתים 24 יניר כלף
אבי אלעזר בתים 23 יניר כלף
גדי ברהום בתים 23 בוריס גרבר
שרון מזרחי רבע גמר 22 רועי סומך
שלומי באשי בתים 22 שי בצון
רומן זינגר בתים 22 אייל מאורר
שי בצון בתים 21 רועי סומך
מיכאל ווייס בתים 21 אייל מאורר
רומן זינגר בתים 18 שי בצון
רומן זינגר בתים 17 רועי סומך
מוני צוק בתים 17 רועי סומך
בן ורד בתים 14 משה באשי
       
       
 
פלייאוף
דודי אסולין חצי גמר     חצי גמר בוריס גרבר
3-1 יניר כלף     אייל מאורר 3-0
יניר כלף   גמר גמר   אייל מאורר
  נ. טכני שרון מזרחי אייל מאורר 3-2  
שרון מזרחי         בן ורד
3-2 שרון מזרחי     בן ורד 3-2
רועי סומך   מקום שלישי מקום רביעי   נתי עטיה
    יניר כלף בן ורד    

ברכות למנצחים: שרון מזרחי ניצח את אייל מאורר 3-1 במשחק הגמר. מזרחי הטביע ברייק 36 נקודות וקבע שוב את הברייק הגבוה ביותר בליגה.
במקביל ניצח יניר כלף 3-0 בן ורד וסיים במקום השלישי. בן ורד סיים במקום הרביעי בליגה.
שרון מזרחי זכה ב-100 ₪ על הברייק הגבוה ביותר בליגה, ברייק 36 נקודות.

לוח זמנים של המשחקים 
תמונות מהליגה הקודמת  

קטגוריה: ליגות חובבנים | צפיות: 711